جشنواره ي برترين وبلاگ ها و وبسايت هاي پارسي زبان
میشه یه کم بیشتر توضیح بدید
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
اين جشنواره در آبان ماه امسال بين وبلاگ ها و وبسايت هاي نجومي پارسي زبان برگزار ميشه در نيشابور و به نفرات اول جوايزي اهدا خواهد شد مدت اين جشنواره 2روز خواهد بود
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ
ما که بیش از هزار کیلومتر با اونجا فاصله داریم چطور شرکت کنیم ؟
جایزه چی میدن ؟
بیشتر توضیح بده !
پاسخ
با سلام
خب کسانی که امکان رفتنشون هست میرن!
اما در مورد جشنواره .چند ماهی هست که مدیريت سپهر نیلگون آقای امین اسدی پیگیر چنین جشنواره ای هستند و اجراي اون توسط کادر مدیریتی سپهر هست زبا ارگانها و افراد زیادی هم گفتگو کردن تا بتونن چنین جشنواره ای رو برگذار کنند.
گرچه قبلاً هم دوبار چنین جشنواره ای توسط سازمان فضایی ایران به خوبی برگذار شد. اما متاسفانه به دلایلی دیگه برگذار نکردن. گرچه اون موقع افراد فعالی مثل آقای مهندس مولاوردی خانی (البته دیگه باید بگیم آقای دکتر مولاوردی خانی) توی سازمان بودند.
در مورد جوایز هم خب فکر میکنم بهترینش اینه که سایت یا وبلاگی برتر شه.مطمئن باشید انتخاب برترین ها توسط افراد حرفه ای انجام میشه.
اما خب یک سری جوایز هم درنظر گرفته شده که اگه شما از آبادان بخوای بری ضرر نکنی
:wink:
http://www.astpage.com/
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
متاسفانه پرواز مستقیم وجود نداره به نیشابور ! دردسر سفرش خیلی زیاده ! آبان هم که وسط دانشگاهه
اما در کل فکر خوبیه به شرط اینکه عدالت در انتخاب بهترین ها رعایت بشه ! و حداقل یه هاست به برنده ها بدن !!
پاسخ
اين بعد مسافت باعث ميشه خيلي از افراد علاقمند نتونن توي اين جشنواره شركت كنن.به نظر من اگر جشنواره رو به صورت اينترنتي برگزار مي كردن خيلي عالي ميشد!
نامفهوم ترین جمله ی دنیا این است که انسان بداند دنیا قابل فهم است
آلبرت انیشتین
غیر ممکن هیچ گاه غیر ممکن باقی نمی ماند...
http://persiansky2010.blogfa.com
پاسخ
نيازي به حضور افراد شركت كننده در برنامه نيست ميتونيد نيايد خوب :wink:
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ
سلام بر همگی .
حتما مگه باید شرکت کنید ؟ دوستان نگاه کنید بعد بر گذاری اون 2 جشنواره ( که نارحت نشینا ، اصلا خوب نبود ) که تقریبا باعث شد وبلاگها و وبسایتها برای مقام اوردن در اون دوره سریعا اقدام کنند و وبلاگ و وبسایت ها تلاش کنند تا سطح خودشونو بالا ببرند پس بهتره فعلا به جای به فکر این بودن که چطور میشه در اون جشنواره شرکت کرد بهتره پایگاهای خودتون رو ارتقا بدین .
ولی برای اونایی که میخوان حتما در جشنواره باشن میتونند از فرودگاه سبزوار و مشهد استفاده کنند .
پاسخ
astronomerboy نوشته: دوستان نگاه کنید بعد بر گذاری اون 2 جشنواره ( که نارحت نشینا ، اصلا خوب نبود ) که تقریبا باعث شد وبلاگها و وبسایتها برای مقام اوردن در اون دوره سریعا اقدام کنند و وبلاگ و وبسایت ها تلاش کنند تا سطح خودشونو بالا ببرند
با سلام.
صحبت هایی که شما کردین پیامد اون جشنواره ها نبود بلکه برداشت اشتباه تعدادی از افراد بود که هدفشون اطلاع رسانی اصولی نبود.
من جشنواره اول نبودم اما جشنواره دوم بودم و با سایتهایی که برتر شدن از قبل آشنایی داشتم. الان هم اون سایتها فعالیت هاشون رو دارن . در ضمن زحمات زیادی برای اجرای اون دو جشنواره کشیده شد. این جشنواره هم نباید در موردش قضاوت کنیم چرا که هنوز اجرا نشده!
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ