سیارات فرا خورشیدی
سلام سلام سلام

به دلیل مشکلات یه یک ماهی بود که من نوشته نداده بودم ولی حالا اومدم ( به قول فریدون زندی حالا که اومدم خیلی خوش اومدم :mrgreen: )

دوستان مقاله زیرو بخونین بگین برداشت شما چیه ؟

منبع ماهنامه نجوم

فایل‌های پیوست
.jpg   1111.jpg (اندازه 199.21 KB / تعداد دانلود: 149)
با نگاه کردن به آسمان فقط به گوشه ای از قدرت پروردگار پی خواهیم برد .
پاسخ
من که از وقتی بچه بودم یادمه از این چیزا میخوندم و گوش میدادم. ولی انگار این پله های نزدیک شدن تمومی نداره.ما هیچگاه موجودی انسان مانند پیدا نخواهیم کرد. ما تنهای تنهاییم. اگه کسی مخالفه واسه حرفش دلیل بیاره.
ما تا آخر عمرمون از این خبر ها میشنویم و هر دفعه با هیجان میگیم یه پله نزدیک شدیم.....
چرا ماه انقد نگاه میکنه؟ کاره دیگه ای نداره؟ اه اه
پاسخ
شاید این حرف شما درست باشه

ولی به نظر شما خداوند این جهان را با پهنای میلیارد ها سال نوری خلق کرده که فقط 7 میلیارد انسان برروی کره زمین زندگی کنند ؟

به نظرمن که اگر در کرات دیگر هم زندگی وجود داشته باشد آنها هم انسان هستند چون ما اشرف مخلوقات هستیم پس چیزی که واضحه اینه که موجودی بهتر از ما وجود نداره ولی من فکرمیکنم که انسان ها در جاهای دیگر هم زندگی می کنند .
با نگاه کردن به آسمان فقط به گوشه ای از قدرت پروردگار پی خواهیم برد .
پاسخ
iman2 نوشته: من که از وقتی بچه بودم یادمه از این چیزا میخوندم و گوش میدادم. ولی انگار این پله های نزدیک شدن تمومی نداره.ما هیچگاه موجودی انسان مانند پیدا نخواهیم کرد. ما تنهای تنهاییم. اگه کسی مخالفه واسه حرفش دلیل بیاره.
ما تا آخر عمرمون از این خبر ها میشنویم و هر دفعه با هیجان میگیم یه پله نزدیک شدیم.....

با چه دلیلی چنین حرفی رو میزنین؟
تقریباً دیگه همه پذیرفتن که حیات فرازمینی وجود داره!
به آسمان مینگرم.
دنباله داری را میبینم!
به سمت خورشید در حرکت است..
به اطرافم مینگرم،نوری به سمت من در حرکت است!
آه چه سعادتی...
پاسخ
behzad ashi نوشته:
iman2 نوشته: من که از وقتی بچه بودم یادمه از این چیزا میخوندم و گوش میدادم. ولی انگار این پله های نزدیک شدن تمومی نداره.ما هیچگاه موجودی انسان مانند پیدا نخواهیم کرد. ما تنهای تنهاییم. اگه کسی مخالفه واسه حرفش دلیل بیاره.

با چه دلیلی چنین حرفی رو میزنین؟
تقریباً دیگه همه پذیرفتن که حیات فرازمینی وجود داره!

برا همه؟ میشه یک عکس ازشون بزارید؟ من برعکس شما فکر میکنم کسی این موضوع رو نپذیرفته.بلکه خیلی ها فقط علاقه دارن که همچین چیزی باشه. و واسه این علاقه و کنجکاوی سالیانه ملیارد ها دلار هزینه ی کار های تحقیقاتیشون میکنن تا این پله های بی انتها رو یکی یکی بگزرونیم.و همچنان میگزرونیم و خواهیم گزروند ولی آخرش در حد کنجکاوی میمونه.
من نیازی به دلیل اوردن واسه چیزی که ثابت شده ندارم. شما واسه چیزی که ثابت نشده دلیل بیارید.
فکر کنم بهتره راجع به این موضوع بحث نکنیم.چون قبلا بحث شده و نتیجه ای نداشته
چرا ماه انقد نگاه میکنه؟ کاره دیگه ای نداره؟ اه اه
پاسخ
اون چیزی که قبلاً درموردش بحث شد،یوفوها بود،نه موجوددات فضایی!
اینا دو معقوله ی جدا از هم هستن!
چنین انتظاری که شما از من دارید،اینکه برای شما عکسی از اونا بیارم تا باورتون بشه،راستش وقتی من باهاشون ملاقات کردم یادم رفت یه عکس یادگاری هم باهاشون بگیرم! :lol:
درضمن اگه چنین عکسی داشتم متمئناً جایزه ی نوبلو میگرفتم! Big Grin
از این گذشته لزومی نمیبینم که این قضیه رو ثابت کنم!
چون اکثریت اعضای این تالار این حرف رو قبول دارن!
پس بهتره به قول شما این بحث رو تمومش کنیم!
به آسمان مینگرم.
دنباله داری را میبینم!
به سمت خورشید در حرکت است..
به اطرافم مینگرم،نوری به سمت من در حرکت است!
آه چه سعادتی...
پاسخ
وجود موجودات فرازميني رو نه ميشه انكارش كرد نه ميشه ثابتش كرد هركس با هر ديدي كه به اين جهان نگاه كنه ممكنه يه برداشت خاص خودش رو از اين موضوع بكنه پس بهتره تا زمان به دست اومدن مداركي كه اين موضوع رو اثبات كنه يا ردش كنه منتظر باشيم و از نظريه پردازي دست برداريم و به فكر موضوعاتي باشيم كه بشود رد يا اثباتش كرد :wink:  

اين فقط يه پيشنهاده حالا ميخوايد گوش كنيد يا گوش نكنيد :roll:
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ