فعالیت کاربران
تااینجا که من می بینیم متأسفانه بحثها دو دسته شدند: موضوعات خاصی که بحث بین کاربرها رو منجر میشه. و نظرخواهی. این باعث افول تالار گفتگو به عنوان محل بحث علمی میشه. ولی به نظرم باید هر دو باشه. منتهی اگر بخواهیم یادگیری و گسترش تجربیات و دانشته ها بیشتر و بیشتر باثع ارتقا کیفی دانش کاربرها و خود تالار بشه، باید سهم بحثهای علمی رو بیشتر کنیم. ایجاد سوال کنیم. دنیای نجوم فقط سیاه چاله ها نیستند.
مسأله ی رصد خورشید همینجا مطرح شده بود و حتی بحثهای متافیزیکی از نظر علمی و نه مذهبی مورد بحث قرار می گرفت. در مورد مذهب قرار نیست بحثی داشته باشیم ولی من اینجا نوشته های زیادی رو می بینم. طبیعتاً من (نوعی) به شخصه نمِتونم وارد بحث بشم و مبحثی علمی رو باز کنم در این بین. مسأله ی فیزیک مدرن از جمله نسبیت و کوانتم بحث می شد. اینها پایه های دانش ما هستند و باید برای نجوم بدونیم.
من یک راه حل دیگه هم دارم! سوال علمی اینجا با عنوان یک بحث مطرح می کنیم. این روش باعث میشه که هم بحث باشه و و موضع بشه و هم مطالب زیادی در یک بحث آمده باشه و هم فعالیت کاربرها حتی کسانی که برای اولین بار اینجا سر میزنند بیشتر بشه. و یکی از علمی ترین و بهترین تالارها رو داشته باشیم.
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool. Richard Feynman
پاسخ
سلام.نمی دونم چرا ولی فعالیت دوستان عزیز خیلی زیاد شده.از همتون متشکرم.امیدوارم تالار همینطور بمونه Big Grin
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
آره فعالیت بچه ها زیاد شده
اگه بتونیم یه سری تحقیق و پژوهش روی توی تالار نهادینه کنیم که بچه ها روشون کار کنن خیلی جالب میشه
پاسخ