آیا یوفو وجود دارد
:?:
پاسخ
من که مطمئنم به جز موجوداتی که روی زمین وجود دارند حتما"موجودات دیگه ای تو سیارات وکهکشانای دیگه وجود دارن حتی تو قرآنم تو خیلی جاها به طور مستقیم وغیر مستقیم به اون اشاره شده مثلا"آیه ی زیر:
هفت آسمان وزمین وهرآنچه در آنهاست خداوند را تسبیح می کنند.(سوره اسرا آیه 44)
ولی من فکر می کنم اون بشقاب پرنده هاو یوفوهایی که همه ساله عده ی زیادی از مردم می بینن دروغی بیش نیستن.
شب گرچه تیره وتاراست ولی محفل تمام آرزوها وخوابهای روشن وامیدهای فروغین به طلوعی دیگراست.
پاسخ
درباره یوفوها یا موجودات بیگانه شخصی به نام اریک فوندنیک مطالب و کتابهای بسیاری نوشته ااست. البته این واژه از آمریکا آمده و ساخته ذهن آنها است. شواهد وجود دارد اما ربط دادن آن به صورت کاملاً بی خود است و می توان آنها را دروغ دانست. باید بیشتر تحقیق کرد و با فکر و اندیشه درست این موضوع را یافت
پاسخ
البته چون UFOمخففUnknown Flying Object هست حتما "جسم پرنده ناشناخته" وجود داره
---البته خیلی هاشون ماهواره جاسوسی انذ مثل بشقاب پرنده ای که شبیه سفینه های کارتونی بود و تو افریقا پیدا شد بعدا فهمیدن که ماهوارهی جاسوسی بوده :mrgreen: -----
ارغنون ساز فلک رهزن اهل هنر است . . .
biyusa.blogfa.com
پاسخ
بله داستانی خبرنگاری بیشتر نیست. ولی این مسأله با هوش فررا زمینی فرق می‌کنه. ما تا الان احتمالاً میزبان هیچ فرازمینی نبودیم. این کتابها و شایعات بارها و بارها مطرح شدند و رد شدند. و عده‌ای هم معروف و بعد فقط به عنوان دروغ‌زن معرفی شدند. ولی بسیار مبحث هیجان‌انگیزیه... فکرش آدم رو کنجکاو میکنه...
منتهی با فیزیک کنونی هم میشه بسیاری از این ادعاها رو رد کرد.
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool. Richard Feynman
پاسخ
دوستان عزیز شما ها سخت در اشتبا هستید .وجود موجودات فرا زمینی و یوفو ها کاملا حقیقت داره و من هم مثل شما در ابتدا با این حرفها مخالفت می کردم ولی الان ایمان دارم که موجوداتی مافوق بشری وجود دارن.اصلا شما از سرهنگ پرویز جعفری ماجرای پرواز ایشون در سال 1355 و اتفاقات ان چیزی می دونید کا فیه در اینتر نت سرچ کنید و اگر کمی انگلیسی بلد باشید صحبت هاشو در یوتوب ببینید.این ارتباط با فرا زمینی ها جز 10 ارتباط برتر جهاته.
پاسخ
جالبه که شما نوشتید فیزیک اینارو رد می کنه در حالیکه ممکنه علومی که اونها دارن کاملا در تضاد با علوم ما باشه شاید چیزی مثل جاذبه و اصطکاک براشون بی مفهوم باشه و علم ما از پایه با او نا فرق کنه ما نباید این مباحث رو با علوم خودمون بررسی کنیم که مثلا سرعت نرو در خلا 3 در 10 به 8 متر بر ثانیه است
پاسخ
ببینید وجود حیات هوشمند در بیرون منظومه شمسی صد در صد هست اما یوفو ها که در زمین باشند و بشقاب پرنده داشته باشند 10 در صد است
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
داستان ها مثل هری پاتره که همه چیزشون با مردم فرق میکنه ولی مصل آدم های معمولی هستند

درمورد حیات که میشه با اطمینان گفت در خارج از منظومه شمسی وجود داره یا داشته
ولی یوفو ها رو باید برسی بیشتر بشه ..... چطور ما باید هر نقطه نورانی رو یوفو بدونیم ........ شما تصور کنید یه خبرگزاری از چنین خبری چه سود سرسام آوری دربیاره درضمن قوانین فیزیک برای عالم ما یکیه ......... غیر از اینکه از عالم دیگه ای اومده باشند :!:
پاسخ
خیر - وجود ندارند
پاسخ